W każdy wtorek zapraszamy na wspólnotę Przyjaciół Oblubieńca.
Dzisiaj w Domu Parafialnym odbyło się pierwsze spotkanie nowo zawiązanej Wspólnoty Przyjaciele Oblubieńca przy Parafii Św. Józefa Rzemieślnika w Księżynie. Był to wielki czas łaski zaproszenia do modlitwy i trwania przy Jezusie, który poruszał nasze serca.
Zapraszamy w każdy wtorek na Mszę Św. o godzinie 18.00. Chwała Panu.





